Держбюджет отримав від продажу трьох 25% -х пакетів акцій обленерго 404 млн грн - ФДМ


Держбюджет отримав від продажу трьох 25% -х пакетів акцій обленерго 404 млн грн - ФДМ

До державного бюджету України надійшло 404 200 000 грн від продажу в кінці листопада 25% -х пакетів акцій ПАТ “Вінницяобленерго”, ПАТ “Чернівціобленерго” та ПАТ “Закарпаттяобленерго”, повідомила прес-служба фонду в п’ятницю.

У ФДМ уточнили, що виручена за пакети обленерго загальна сума коштів в 2,2 рази перевищує їх стартову вартість.

Як повідомлялося, 25% “Чернівціобленерго” були продані ТОВ “ФК-Зберігач”, афілійованої з групою VS Energy за 36,44 млн грн, 25% акцій “Вінницяобленерго” – ТОВ “Фондовий актив” за 112,73 млн грн, 25% акцій “Закарпаттяобленерго” – ТОВ “Фінансова компанія” Фаворит “за 255,06 млн грн.

До продажу блок-пакетів, 50% акцій “Закарпаттяобленерго” належало ТОВ “Енергетична Україна ТВ”, 50% акцій “Вінницяобленерго” – підконтрольне Костянтину Григоришину ТОВ “Луганське енергетичне об’єднання”, 67% акцій “Чернівціобленерго” – VS Energy.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Рейтинг популярності матеріалу «Держбюджет отримав від продажу трьох 25% -х пакетів акцій обленерго 404 млн грн - ФДМ» на Finance.ua - 2.3
В Контексті Finance.ua