ПУМБ успішно пройшов стрес-тестування НБУ


ПУМБ успішно пройшов стрес-тестування НБУ

Перший український міжнародний банк (ПУМБ, Донецьк) успішно пройшов діагностичне обстеження в рамках програми співпраці з Міжнародним валютним фондом та проектом Світового банку з підтримки фінансового сектора України, проте вирішив збільшувати капіталізацію, повідомив голова правління ПУМБ Сергій Черненко.

ПУМБ успішно пройшов стрес-тестування НБУ і опинився в числі небагатьох банків, яким не потрібна докапіталізація”, – сказав банкір журналістам.

“У той же час ми продовжуємо працювати над підтриманням високого рівня достатності нашого капіталу. У зв’язку з цим ми вже домовилися про пролонгацію на сім років існуючого субординованого боргу на суму 482,3 млн грн, термін якого минав у цьому році. Крім цього, в результаті об’єднання ПУМБу та банку “Ренесанс Кредит” ми зможемо збільшити регулятивний капітал на 255 млн грн “, – додав він.

За словами банкіра, збільшення капіталізації дозволить банку і далі нарощувати обсяги бізнесу з дотриманням усіх необхідних вимог, а також мати додатковий запас міцності на випадок різких коливань на ринку.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Весь ринок:Фондовий ринок
Все, що ми знаємо про:НБУ ПУМБ КВРЦ
Рейтинг популярності матеріалу «ПУМБ успішно пройшов стрес-тестування НБУ» на Finance.ua - 3.4
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua