Експерт ЄС: Інвестиції в проведення консолідації земель в Україні можуть швидко окупитися


Експерт ЄС: Інвестиції в проведення консолідації земель в Україні можуть швидко окупитися

Вкладати кошти в проекти консолідації сільськогосподарських земель України закликав представників українського бізнесу постійний радник проекту ЄС Твіннінг Стефан Вербунт, повідомили в прес-службі Держземагентства.

На думку експерта ЄС, український уряд має розробити довгострокову стратегію розвитку сільських територій та подбати про соціальні аспекти захисту сільського населення. У цьому контексті експерт відзначив важливість проведення консолідації земель, що сприятиме підвищенню продуктивності сільськогосподарського виробництва в Україні.

На прикладі невеликої громади “Бемстер” в Нідерландах, утвореної на осушених і оброблених низинних ділянках узбережжя, Стефан Вербунт проілюстрував можливість швидкого повернення інвестицій, вкладених в землю. Завдяки якості отриманих земель в Бемстер інвестиції окупилися за рік. Європейський експерт запросив відвідати цю територію і перейняти успішний досвід.

“Вчіться у нас, не повторюйте наших помилок”, – підкреслив Стефан Вербунт.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Рейтинг популярності матеріалу «Експерт ЄС: Інвестиції в проведення консолідації земель в Україні можуть швидко окупитися» на Finance.ua - 4.3
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua