Мінрегіон та Світовий банк продовжать співпрацю зі створення сприятливих умов для реалізації інвестиційних намірів забудовників


Мінрегіон та Світовий банк продовжать співпрацю зі створення сприятливих умов для реалізації інвестиційних намірів забудовників

Питання спрощення механізмів залучення іноземних інвестицій, у тому числі для здійснення інвестиційних проектів у будівництві, обговорили у Мінрегіоні в ході зустрічі заступника Міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства Дмитра Ісаєнка з представником Світового банку, керівником програми з питань сталого розвитку та інфраструктури у справах Білорусі, Молдови та України (регіон Європи та Центральної Азії) Тамарою Сулухія.

За словами Дмитра Ісаєнка, за останні роки з прийняттям Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності» здійснено суттєве реформування дозвільних та погоджувальних процедур у будівництві, що дозволило покращити показники України у рейтингу «Doing Business» за індикатором «Отримання дозволів на будівництво» – зі 186 до 70 місця.

«Міністерство і надалі опікується питаннями реформування містобудівної діяльності та розвитку будівництва як однієї з системоутворюючих галузей економіки», – підкреслив заступник Міністра.

Пані Тамара Сулухія як професійний архітектор ознайомилася з напрацюваннями Мінрегіону щодо впровадження проектування за Єврокодами та високо оцінила такі кроки.

Сторони також обговорили питання складу і змісту проектної документації на будівництво у частині усунення технічних бар’єрів на шляху розвитку міжнародного співробітництва.

З боку Світового банку запропонували надати експертну та методичну допомогу Україні, провівши окреме дослідження на основі міжнародного досвіду з актуальних питань будівництва, містобудування та архітектури.

Сторони висловили наміри щодо продовження співробітництва, що сприятиме розвитку внутрішнього ринку та створенню сприятливих умов для реалізації інвестиційних намірів забудовників.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Рейтинг популярності матеріалу «Мінрегіон та Світовий банк продовжать співпрацю зі створення сприятливих умов для реалізації інвестиційних намірів забудовників» на Finance.ua - 2.1
В Контексті Finance.ua