Держземагентство встановило нецільове використання Міноборони майже 356 га в Харківській області, нераціональне - 5,44 тис. га


Держземагентство встановило нецільове використання Міноборони майже 356 га в Харківській області, нераціональне - 5,44 тис. га

Землевпорядники за результатами інвентаризації земельних ділянок Міністерства оборони України встановили факти нецільового використання чотирьох ділянок загальною площею 355,8 га в Харківській області.

Такі дані повідомило Державне агентство земельних ресурсів (Держземагентство) з посиланням на своє Головне управління (ГУ) в Харківській області в четвер.

“В цілому за призначенням використовується 41 земельна ділянка міністерства площею 19,4 тис. га”, – уточнюють у відомстві.

Крім того, в ході інвентаризації встановлено, що нераціонально використовуються дві земельні ділянки Міноборони загальною площею 5,44 тис. га, зазначено в повідомленні.

За даними ГУ Держземагентства в Харківській області, в цілому за Міноборони в регіоні враховані ділянки загальною площею 22,5 тис. га, з яких 9,4 тис. га – сільськогосподарського призначення, ще 4,9 тис. га – забудовані, 503 га – лісогосподарського призначення, і ділянки в 7,7 га – інші землі.

“Площа земельних ділянок, які можуть бути передані в народне господарство, становить 5,83 тис. га уточнюється в повідомленні”, – уточнюється в повідомленні.

За даними ГУ Держземагентства в Харківській області, в цілому за 12 років проведення інвентаризації земель Міноборони в землі запасу передані ділянки загальною площею 3,95 тис. га.

При цьому у відомстві нагадують, що інвентаризація земель в Україні проводиться з 2002 року з метою створення для ведення Державного земельного кадастру, а також регулювання у сфері земельних відносин та раціонального використання і охорони земельних ресурсів.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Також з цієї теми: Люстрація
Дивись також
Рейтинг популярності матеріалу «Держземагентство встановило нецільове використання Міноборони майже 356 га в Харківській області, нераціональне - 5,44 тис. га» на Finance.ua - 2.1
В Контексті Finance.ua