Канада збільшує інвестиції в Індію


Канада збільшує інвестиції в Індію

Найбільший пенсійний фонд Канади нарощує свої інвестиції в Індію і шукає місцевих партнерів, бо прем’єр-міністр Нарендра Моді полегшує правила і відкриває економіку обсягом $1,9 трлн для іноземного капіталу.

Інвестиційна Рада канадського пенсійного фонду, яка управляє активами обсягом $206 млрд має намір збільшити вкладення в південноазіатську економіку на $1,5 млрд, в яку інвестує з 2010 року, заявив Марк Мачин, який курирує міжнародний розподіл інвестицій.

“Індія є ключовим зростаючим ринком для довгострокових вкладень CPPIB”, – зазначив Мачин. “Ми будемо продовжувати шукати інвестиційні можливості, які можуть включати в себе прямі інвестиції, і будемо прагнути знайти прагматичних місцевих партнерів”, – сказав він, не вдаючись у подробиці.

Канадський пенсійний фонд – в числі найбільших інвестиційних інститутів, і він вважає Індію привабливим ринком, незважаючи на те що п’ять найбільших економік світу демонструють слабке зростання. Норвезька Norges Bank Investment Management, найбільший суверенний фонд з активом в $870 млрд, заявив у жовтні, що планує істотно збільшити свої індійські вкладення.

У максимальному виграші поки ті хедж-фонди, що інвестують в Індію: у III кварталі вони показали зростання на 4%, яке продовжилося і на початку IV кварталу, а за рік зростання склало 41,9%. Ринок акцій Індії продемонстрував таким чином свої надії на нового прем’єр-міністра країни Нарендру Моді.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Рейтинг популярності матеріалу «Канада збільшує інвестиції в Індію» на Finance.ua - 2.5
В Контексті Finance.ua