"АвтоКрАЗ" після багаторічної перерви відновлює постачання в Лаос


"АвтоКрАЗ" після багаторічної перерви відновлює постачання в Лаос

ПАТ “АвтоКрАЗ” (Кременчук Полтавської обл.), єдиний в Україні виробник великовантажних автомобілів, уклав контракт на поставку в Лаоську Народно-Демократичну Республіку великої партії повнопривідних автомобілів.

Як повідомляється в прес-релізі підприємства в четвер, в рамках контракту, вартість якого не розголошується, будуть виготовлені всюдиходи КрАЗ-6322 колісної формули 6х6 в серійній комплектації з двигуном Євро 0.

У повідомленні підкреслюється, що вибір замовником цієї моделі автомобілів КрАЗ був не випадковим, оскільки для роботи в складних природно-кліматичних умовах цієї країни потрібна машина з високою прохідністю, простотою в обслуговуванні, експлуатації та ремонті при винятковій надійності та міцності конструкції.

Згідно з умовами контракту, автомобілі, кількість яких також не розголошується, будуть поставлятися протягом 2015 року, а першу партію планується відвантажити вже в першому кварталі наступного року

При цьому з метою здешевлення вартості транспортування автомобілі КрАЗ будуть поставлятися в морських контейнерах в частково розібраному стані. Для забезпечення техпроцесу збірки в Лаос буде спрямована команда технічних фахівців КрАЗу.

“Слід зазначити, що поставки автомобілів КрАЗ в цю країну не здійснювалися з 1989 року, а за попередні 11 років (з 1978 по 1989 роки), в Лаос було відвантажено 380 одиниць автомобілів КрАЗ. В основному це були повнопривідні всюдиходи КрАЗ-255Б різних модифікацій “, – відзначає прес-секретар ПАТ“АвтоКрАЗ“Діна Стеганцева.

За її словами, довговічність автомобілів КрАЗ – це не тільки гордість підприємства, але і одна з проблем КрАЗу.

“Адже термін експлуатації автомобілів часто перевищує 25-30 років, і, купивши партію машин, замовник може не звертатися повторно кілька десятиліть. В даному випадку саме так і відбувалося. Замовник купував лише запасні частини для ремонту та обслуговування. Однак прийшла черга оновлювати техніку, і переговори закономірно завершилися черговою угодою”, – підкреслила Д.Стеганцева

“АвтоКрАЗ” випускає 33 базові моделі, більше 260 модифікацій і комплектацій автомобільної техніки КрАЗ для роботи у всіх галузях економіки і Збройних силах України.

У січні-листопаді поточного року підприємство випустило 1218 автомобілів, що на 45,2% більше, ніж за аналогічний період минулого року.

За підсумками 2013 року “АвтоКрАЗ” випустив 930 автомобілів – на 15% більше, ніж роком раніше. Його чистий прибуток виріс майже на 30% – до 19,79 млн грн.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Рейтинг популярності матеріалу «"АвтоКрАЗ" після багаторічної перерви відновлює постачання в Лаос» на Finance.ua - 2.0
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua