Walt Disney підвищила річні дивіденди на 34% завдяки сильним фінпоказникам


Walt Disney підвищила річні дивіденди на 34% завдяки сильним фінпоказникам

Американська Walt Disney Co., найбільша в світі компанія у сфері розваг та медіа, підвищила розмір річних дивідендів на 34% завдяки сильним фінансовим показникам, повідомляє MarketWatch.

За підсумками фінансового року, що завершився 27 вересня 2014, компанія виплатить дивіденди в розмірі $1,15 на акцію проти $0,86 на акцію роком раніше.

Таким чином, Disney направить на виплату дивідендів на $500 млн більше, ніж у попередньому фінроці.

Дивідендна прибутковість акцій компанії складе 1,2%, що порівняно з показниками таких медіакомпаній, як Time Warner Inc. (1,5%) і CBS Corp. (1,1%).

Глава Disney Роберт Айгер зазначив, що компанія зафіксувала рекордно високі показники в минулому фінроці.

Її чистий прибуток у четвертому фінкварталі зріс на 8%, зокрема, завдяки сильним показникам кіностудії. Чистий прибуток Disney склала $ 1,5 млрд, або $0,86 у розрахунку на акцію, у порівнянні з $1,39 млрд, або $0,77 на акцію, за аналогічний період минулого фінроку.
Операційний прибуток кіностудії Disney в минулому кварталі підскочила більш ніж удвічі – до $254 млн проти $ 108 млн роком раніше – за рахунок високих зборів від прокату фільму “Вартові галактики” (Guardians of the Galaxy), випущеного в серпні.

Підрозділ, що випускає споживчі товари, збільшило операційний прибуток на 9%, до $379 млн, завдяки хорошим продажам ліцензійних товарів за мотивами “Вартових Галактики”, а також анімаційної стрічки “Холодне серце” (Frozen).

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Рейтинг популярності матеріалу «Walt Disney підвищила річні дивіденди на 34% завдяки сильним фінпоказникам» на Finance.ua - 2.1
В Контексті Finance.ua