"Дніпроспецсталь" за 11 міс. незначно наростила випуск сталі і прокату


"Дніпроспецсталь" за 11 міс. незначно наростила випуск сталі і прокату

Електрометалургійний завод “Дніпроспецсталь” (Запоріжжя) в січні-листопаді 2014 наростив випуск готового прокату, за оперативними даними, на 0,2% порівняно з аналогічним періодом 2013 року – до 165 тис. тонн.

Як повідомив агентству “Інтерфакс-Україна” представник підприємства, за цей період завод наростив виплавку сталі на 1,9% – до 260 тис. тонн.

У листопаді вироблено 14 тис. тонн прокату і 21 тис. тонн сталі, тоді як у попередньому місяці – 15,179 тис. тонн прокату і 25,729 тис. тонн сталі.

“Враховуючи позитивні результати роботи підприємства, виконання додаткового завдання з відвантаження металопродукції за замовленнями листопада 2014, рішенням в.о. голови правління виділені кошти для нарахування додаткової заохочувальної виплати працівникам” Дніпроспецсталі “. Ця виплата склала 21,4% місячної тарифної ставки присвоєного розряду/посадового окладу, встановленого згідно зі штатним розкладом “, – наголошується в інформації заводу.

“Дніпроспецсталь” в 2013 році скоротила виплавку сталі на 16,4% порівняно з 2012 роком – до 275,503 тис. тонн, виробництво прокату знизилося на 18,1% – до 179,081 тис. тонн.

“Дніпроспецсталь” – єдиний в Україні виробник сортового прокату і поковки із спеціальних марок сталі: нержавіючої, інструментальної, швидкорізальної, підшипникової, конструкційної, а також з жароміцних сплавів на основі нікелю.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Рейтинг популярності матеріалу «"Дніпроспецсталь" за 11 міс. незначно наростила випуск сталі і прокату» на Finance.ua - 2.7
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua