Найважливіші цифри і цитати середи, 3 грудня


Найважливіші цифри і цитати середи, 3 грудня:

  • Фонд гарантування вкладів зможе відшкодувати фізособам-вкладникам VAB Банку 7,1 млрд грн з 10 млрд грн
  • Україна посіла 142-е місце в Індексі сприйняття корупції Transparency International
  • НБУ надасть Фонду гарантування вкладів фінансування майже на 10 млрд грн

Кандидат на пост міністра економіки Айварас Абромавічус про реформи в Україні

“Робота має бути довга, складна, Україна найбідніша, найбільш корумпована країна в світі, потрібно дуже жорстко діяти в такі часи, використовуючи найрадикальніші методи. Я, по суті, реформатор, будемо жорстко поводитися з регуляторними органами”.

Народний депутат від “Блоку Петра Порошенка” Віктор Чумак про призначення іноземців на посади суддів Верховного суду України і генерального прокурора

“У нашій державі подолати корупцію в судовій гілці влади зусиллями власних громадян буде дуже складно. Такі системи настільки пов’язані між собою корупцією, взаємовідносинами, які дуже складно подолати… є ідея про надання можливості призначати іноземців на посади суддів Верховного суду України”.

Прем’єр-міністр Арсеній Яценюк про зовнішній борг України

“Зовнішній державний борг України на сьогодні, як і на початку року, становить 72,9 мільярда доларів. Через падіння валютного курсу, який є викликом і пов’язаний з військовою агресією… гривнева заборгованість має дещо інші цифри… Але це виклик, який ми разом з Нацбанком повинні прийняти, щоб стабілізувати обмінний курс і банківський сектор”.

Міністр енергетики та вугільної промисловості Володимир Демчишин про внесення передоплати “Газпрому”

“Протягом цього тижня планується авансова оплата 1 млрд кубів, які ми плануємо використовувати протягом цього місяця. Думаю, що це буде здійснено (платіж – ред.) сьогодні-завтра, думаю навіть, що, скоріше, сьогодні. Але це вже питання техніки”.

Екс-міністр ЖКГ України і голова “Спілки власників житла України” Олексій Кучеренко про нові тарифи на послуги теплопостачання в Україні

“Тарифи, які зараз нам пред’явили, реально відобразили ту ціну на газ, яка була закладена ще в 2010 році. Ще той уряд хотів підвищити тарифи для населення, але йому не дали цього зробити. Ця проблема “докотилася” до нас. Регулятор ще влітку прийняв рішення і заклав в нові тарифи ціну на газ”.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Рейтинг популярності матеріалу «Найважливіші цифри і цитати середи, 3 грудня» на Finance.ua - 2.1
В Контексті Finance.ua