Компанії в Україні скоротили свої витрати на корпоративи в 3-4 рази


Компанії в Україні скоротили свої витрати на корпоративи в 3-4 рази

Компанії цього року скоротили свої витрати на проведення новорічних корпоративів в 3-4 рази, а деякі взагалі від них відмовились. Про це в коментарі для Finance.UA розповіла директор івент-агенції “Oscar” Марина Потєхіна.

“Порівнюючи із попереднім роком, багато постійних клієнтів відмовились від корпоративів, багато з них скоротили бюджети в 3-4 рази. Тобто, залишили на рівні проведення привітання в офісі від керівників компаній, оскільки бюджет на багато знизився”, – зазначила вона.

“Наприклад, спілкувалась із компанією – в минулому році бюджет їх заходу складав 150 тис. грн. Це було комплексне свято, із замовленням артистів, декорацій, корпоративних подарунків, тощо. Цього року – це просто привітання в офіс, Дід Мороз, Снігуронька. Технічне завдання, цитую: “Неголосно привітати співробітників, враховуючи, що в країні усе ж траур. Це просто привітання, невеликий майстер-клас, і в кінці – подарунки для співробітників та їх дітей”. Багато корпоративних клієнтів не стали відмічати – через політичну ситуацію в країні. Втім, це залежить індивідуально від компанії” – додала Потєхіна.

Більше з цієї теми читайте в статті “Компанії в Україні активно відмовляютсья від святкування новорічних корпоративів”

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Рейтинг популярності матеріалу «Компанії в Україні скоротили свої витрати на корпоративи в 3-4 рази» на Finance.ua - 2.1
В Контексті Finance.ua