Обсяг китайського фондового ринку в середу виріс до рекорду, перевищивши 500 млрд юанів


Обсяг китайського фондового ринку в середу виріс до рекорду, перевищивши 500 млрд юанів

Обсяг китайського фондового ринку в середу виріс до рекорду на тлі підйому індексу Shanghai Composite до максимального рівня за три роки.

Обсяг торгів на Шанхайській фондовій біржі підскочив до 529, 4 млрд юанів ($86,1 млрд), перевищивши середній показник за останні 30 днів більш ніж в два рази.

Для порівняння: обсяг торгів на Нью-Йоркській фондовій біржі у вівторок склав $25,4 млрд.

Shanghai Composite виріс за підсумками торгів на 0,6% – до 2779,53 пункту, протягом сесії він коливався від зниження на 1,1% до підйому на 2,2%.

За останній місяць Shanghai Composite виріс на 14%, випередивши за темпами збільшення усі 92 світових фондових індикатора, що відслідковують Bloomberg.

“Рекордний обсяг торгів відображає приплив на ринок свіжого капіталу з реальної економіки після зниження Центробанком процентних ставок, – відзначає фондовий керуючий Dragon Life Insurance Co. У Кань. – Ринок, ймовірно, залишиться дуже волатильним, оскільки інвестори розходяться в думках щодо його перспектив”.

Офіційний індекс менеджерів закупівель (PMI) у сфері послуг Китаю, опублікований в середу, виріс в листопаді до 53,9 пункту з 53,8 пункту місяцем раніше. PMI сектора послуг, що розраховується HSBC і Markit Economics, збільшився до 53 пунктів з 52,9 пункту в жовтні.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Рейтинг популярності матеріалу «Обсяг китайського фондового ринку в середу виріс до рекорду, перевищивши 500 млрд юанів» на Finance.ua - 2.1
В Контексті Finance.ua