Число закордонних відряджень у світі до 2020 року зросте в півтора рази - PwC


Число закордонних відряджень у світі до 2020 року зросте в півтора рази - PwC

Кількість працівників, які відряджаються в різні країни світу, до 2020 року зросте на 50%, прогнозує консалтингова та аудиторська компанія PricewaterhouseCoopers, відзначаючи, що компаніям необхідно суттєво підвищити ефективність програм з відправки співробітників за кордон.

З близько 200 компаній, що взяли участь в опитуванні PwC, майже 90% повідомили про свої наміри збільшити кількість відправлених за кордон співробітників протягом наступних двох років.

При цьому лише 8% організацій відзначають, що можуть точно оцінити витрати за своїми програмами мобільності персоналу та 9% можуть розрахувати віддачу від вкладених інвестицій. Шестеро з десяти респондентів заявляють, що в їхніх компаніях реальна користь від відряджень не окуповує вкладених коштів.

У числі основних складнощів, що виникають при переміщенні персоналу, респонденти вказали дотримання податкового та імміграційного законодавства інших країн. Також компанії стикаються з побоюванням відряджених за свою безпеку в країні перебування і з небажанням співробітників відмовлятися від пенсійних планів у своїй країні.

Респонденти також заявили, що найскладнішим регіоном для відряджання співробітників є Африка, за якою йде Азіатсько-Тихоокеанський регіон і Південна Америка.

В середньому щороку 12,2% працівників беруть участь у програмах міжнародної мобільності і 1,6% зайняті на довгострокових міжнародних проектах.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Рейтинг популярності матеріалу «Число закордонних відряджень у світі до 2020 року зросте в півтора рази - PwC» на Finance.ua - 2.3
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua