Фіни презентували модульний смартфон Puzzlephone (ФОТО, ВІДЕО)


Фіни презентували модульний смартфон Puzzlephone (ФОТО, ВІДЕО)

Puzzlephone – оригінальний концепт модульного смартфона з батьківщини Nokia.

Як виявилося, Google, а точніше її підрозділ Advanced Technology and Projects (ATAP), що не один в бажанні створити модульний смартфон, що б конфігурувався на власний розсуд за допомогою спеціальних блоків, що містять окремі компоненти апарата. Фінська компанія Circular Devices розробляє альтернативний концепт модульного смартфона під назвою Puzzlephone з трьох складових частин, повідомляє «ITC».

У ролі «хребта» смартфона Puzzlephone виступають РК-дисплей, стереодинаміки і каркас, «серце» містить акумуляторну батарею і вторинну електроніку, а «мозок» представлено процесором і модулями камер.

Компанія Puzzlephone, що формально заснована у вересні цього року і базується в місті Еспоо, де також розміщена штаб-квартира Nokia, працює над проектом з 2013 року і планомірно підходить до стадії виробництва робочих прототипів. Стартап планує випустити першу модель Puzzlephone, що належить до середнього цінового діапазону, у першій половині 2015 року. Це за умови, що Circular Devices вдасться знайти фінансування на цей проект і підтримку.

Фокусуючись на встановленні Open Source стандартів, спершу компанія Circular Devices збирається використовувати модифіковану версію ОС Android, але розглядає варіант впровадження підтримки альтернативних платформ в майбутньому, після чіткого визначення апаратних специфікацій для сторонніх виробників.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Рейтинг популярності матеріалу «Фіни презентували модульний смартфон Puzzlephone (ФОТО, ВІДЕО)» на Finance.ua - 3.6
В Контексті Finance.ua