Кияни зможуть в режимі online визначити можливість отримання субсидії


Кияни зможуть в режимі online визначити можливість отримання субсидії

Кияни зможуть самостійно провести орієнтовні онлайн-розрахунки, які допоможуть визначити: чи може сім’я претендувати на житлову субсидію.

Про це повідомили в прес-службі Київської міської державної адміністрації (КМДА) з посиланням на заступника голови КМДА Петра Пантелєєва.

Крім того, кияни зможуть отримати консультацію, зателефонувавши на “гарячу лінію” районних управлінь праці та соціального захисту, зазначив він.

Онлайн-калькулятор розміщений на офіційному сайті КП “Головний інформаційно-обчислювальний центр” під назвою “Орієнтовний online розрахунок субсидій”. Тут також розміщена додаткова інформація для жителів столиці, що стосується соціальних норм споживання житлово-комунальних послуг.

“Міська влада розробила ряд заходів, які допоможуть тим киянам, які потребують державної допомоги при оплаті за житлово-комунальні послуги”, – зазначив заступник голови КМДА.

За словами Петра Пантелєєва, на сьогоднішній день більше 34 тис. київських сімей є одержувачами житлових субсидій. У зв’язку з підвищенням тарифів кількість сімей, які можуть претендувати на отримання державної допомоги, збільшується.

Онлайн-калькулятор дозволяє громадянам провести попередні розрахунки сукупного доходу і визначити розмір обов’язкового платежу за комунальні послуги. Далі необхідно провести порівняння обов’язкового платежу і платежу за послуги в межах визначених норм. Якщо він менше місячного платежу в межах соціальних норм, то сім’я може звернутися за житловою субсидією, пояснив заступник голови КМДА.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "УНІАН", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Також з цієї теми: Казна та Політика
Рейтинг популярності матеріалу «Кияни зможуть в режимі online визначити можливість отримання субсидії» на Finance.ua - 2.1
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua