Творці Skype розробили новий месенджер Wire


Творці Skype розробили новий месенджер Wire

Один із засновників популярного месенджера Skype Янус Фрііс і один з розробників MSN Messenger Джонатан Крістенсен спільно з командою розробників представили месенджер Wire.

За словами Фріїса, Wire є “сучасною мережею для комунікації”. Відповідно до заяв творців, над додатком, доступним для смартфонів, планшетів і “традиційних” комп’ютерів, працювали фахівці з Apple, Skype, Nokia і Microsoft. Додаток дозволяє обмінюватися повідомленнями, здійснювати голосові дзвінки, обмінюватися зображеннями, музикою і відео. Його відрізняє мінімалістичний зручний дизайн, відзначають творці. Поки що в ньому не можна вести розмову у форматі відеоконференції – дана функція, разом з підтримкою формату HTML5, буде додана пізніше.

“Skype був створений більше десяти років тому. З тих пір багато чого змінилося – ми всі звикли до можливості здійснювати безкоштовні голосові дзвінки і обмінюватися повідомленнями, а комп’ютери ми носимо з собою. Пора створювати нові програми для спілкування – не тільки функціональні, але і красиві” .

Один з співзасновників Wire Алан Дьюрік раніше був співзасновником Camino, пізніше придбаної Skype, а також Telio, головний дизайнер Приіду Зілмер раніше працював над додатками Vdio і Skype, а глава наукового відділу компанії Коен Вос є творцем формату стиснення аудіофайлів SILK і формату кодування аудіо Opus.

Крім Фріїса, одним з інвесторів проекту став колектив Iconical.com, який об’єднує розробників, дизайнерів і менеджерів у сфері IT. З колективом пов’язані такі програми, як плеєр Rdio, додаток для підбору вин Vivino, проект по розробці алгоритмів штучного інтелекту Vicarious та інші.

На даний момент додаток є безкоштовним, проте пізніше творці планують додати в нього платні преміум-функції.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Рейтинг популярності матеріалу «Творці Skype розробили новий месенджер Wire» на Finance.ua - 2.3
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua