Продажі автомобілів в США в листопаді зросли на 4,6%, перевищивши прогноз


Продажі автомобілів в США в листопаді зросли на 4,6%, перевищивши прогноз

Продажі легкових автомобілів і легких вантажівок у США листопаді 2014 виросли завдяки більш сильним, ніж очікувалося, показниками всіх основних автовиробників.

Згідно з даними Autodata Corp., обсяги реалізації автомобілів минулого місяця збільшилися на 4,6% порівняно з листопадом 2013 року, до 1,3 млн машин, перевищивши середній прогноз аналітиків, опитаних агентством Bloomberg, на рівні 1280000 автомобілів.

У перерахунку на річні темпи продажі склали 17,2 млн автомобілів – цей показник перевищує позначку в 16 млн машин вже дев’ять місяців поспіль. З 2006 року він піднімався вище рівня в 17 млн лише двічі.

“Багато автовиробників цього року почали проводити святкові акції раніше, і це, ймовірно, принесло свої плоди”, – відзначає аналітик AutoTrader.com Мішель Кребс.

Продажі автомобілів виробництва General Motors Co. (GM) і Chrysler Group LLC в США в листопаді стали рекордними для цього місяця за багато років.

Продажі GM зросли минулого місяця на 6,5% в порівнянні з тим же періодом роком раніше, до 225,8 тис. автомобілів, тоді як консенсус-прогноз експертів передбачав збільшення на 2,5%. Показник став кращим за сім років. Кількість реалізованих пікапів марки Silverado збільшилася на 24%, позашляховиків GMC – на 23%.

Chrysler минулого місяця продав 170,8 тис. машин, на 20% більше, ніж у листопаді 2013 року, і встановив рекорд з 2001 року. Аналітики очікували зростання продажів на 15,9%. Позашляховики марок Ram і Jeep продемонстрували зростання продажів на 31% і 27% відповідно.

Тим часом продажі Ford впали на 1,8%, до 187 тис. автомобілів. Експерти прогнозували зниження на 2%. Джип Ford Explorer продавався на 13% краще, ніж у минулому році.

Продажі Honda встановили новий рекорд для листопада, збільшившись на 4,6% (при прогнозі в 4,3%) у річному вираженні – до 121,8 тис.

Іншому японському автовиробникові, Toyota, також вдалося перевершити очікування ринку і продати на 3% більше машин, ніж у минулому році.

Nissan не вдалося скласти компанію своїм співвітчизникам – його продажі знизилися на 3,1%, при цьому кількість реалізованих автомобілів люксової марки Infinity впало на 13%.

Продажі автомобілів Volkswagen і Audi в США збільшилися минулого місяця на 9% при очікуваному зростанні на 4,1%.

Сукупні продажі південнокорейських автовиробників Hyundai Motor Co. і Kia Motors Corp. знизилися на 2,8%, тоді як експерти прогнозували падіння на 5,5%

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Рейтинг популярності матеріалу «Продажі автомобілів в США в листопаді зросли на 4,6%, перевищивши прогноз» на Finance.ua - 2.1
В Контексті Finance.ua