Іноземці прогнозують оновлення кадрів в міністерствах, які вони очолили - "більшість людей потрібно замінити"


Іноземці прогнозують оновлення кадрів в міністерствах, які вони очолили - "більшість людей потрібно замінити"

Новопризначені українські міністри, які раніше були громадянами інших держав, мають намір оновити команди міністерств, які вони очолили.

“Я, приходячи на пост, даю оцінку, що, швидше за все, більшість людей потрібно замінити”, – сказав призначений міністром економрозвитку і торгівлі Айварас Абромавічус на брифінгу у вівторок.

Разом з тим призначена міністром фінансів Наталія Яресько заявила, що має намір формувати “свою команду” у відомстві, яке очолює.

“Своя команда – це означає люди і зовні, професіонали, але також професійні люди, які є в міністерстві сьогодні”, – пояснила Н.Яресько.

За її словами, формування команди розпочнеться вже в найближчі дні.

У свою чергу призначений міністром охорони здоров’я Олександр Квіташвілі заявив, що нові міністри вільні у підборі команд в міністерствах.

“У нас абсолютна свобода дій вибирати команду”, – сказав він.

У той же час він заявив: “Поки неетично з мого боку говорити, що всіх будемо розпускати в нашому міністерстві. Треба зустрітися з людьми, поговорити. Я можу сказати, що зміни будуть точно”.

Як підкреслив А.Квіташвілі, двері міністерства будуть відкриті для молодих і амбітних фахівців, які готові працювати на благо країни.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Весь ринок:Казна та Політика
Все, що ми знаємо про:Кабмін
Рейтинг популярності матеріалу «Іноземці прогнозують оновлення кадрів в міністерствах, які вони очолили - "більшість людей потрібно замінити"» на Finance.ua - 2.1
В Контексті Finance.ua