Прем'єр Ізраїлю відправив у відставку міністрів юстиції та фінансів


Прем'єр Ізраїлю відправив у відставку міністрів юстиції та фінансів

Прем’єр Біньямін Нетаньяху відправив у відставку ключових партнерів по коаліції, міністрів юстиції та фінансів, а також заявив про намір розпустити парламент.

Кабінет міністрів залишають лідери партій “Еш Атід” і “А-Тнуа”, які ще недавно разом з “Лікуд” Нетаньяху формували парламентську більшість. Тепер коаліція розпалася остаточно.

“Я не маю наміру терпіти опозиціонерів у складі уряду, не має наміру терпіти міністрів, які піддають нападкам політику уряду і його главу”, – наводять ізраїльські ЗМІ слова прем’єра з посиланням на його прес-службу.

Крім міністрів юстиції та фінансів у відставку йдуть ще п’ять членів кабінету від “Еш Атід”. Таке рішення було прийнято за підсумками засідання фракції цієї партії.

Конфлікт всередині коаліції загострився ще при обговоренні гучного закону про титульну націю, який проголошує іврит єдиною державною мовою, а єврейську культуру і релігійне право – основою законотворчості.

Законопроект про дострокові вибори Кнесет буде розглядати в попередньому читанні завтра, партія Нетаньяху обіцяє його підтримати.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Рейтинг популярності матеріалу «Прем'єр Ізраїлю відправив у відставку міністрів юстиції та фінансів» на Finance.ua - 2.1
В Контексті Finance.ua