"Київенерго" закликало киян відповідально витрачати електроенергію


"Київенерго" закликало киян відповідально витрачати електроенергію

Київенерго інформує мешканців столиці про те, що, згідно із заявою НЕК “Укренерго”, сьогодні в роботі об’єднаної енергосистеми України існує дисбаланс. Виробництво електроенергії не покриває рівня його споживання. Про це повідомили в прес-службі компанії.

Така ситуація виникла через недостатні запаси вугілля на складах теплових електростанцій, а також через аварійної зупинки енергоблоку Запорізької атомної станції.

Надійність роботи об’єднаної енергосистеми зараз багато в чому залежить від відповідального ставлення до споживання електроенергії кожним українцем. Тому ВАТ “Київенерго” просить жителів столиці раціонально використовувати електроенергію.

Нагадаємо, що максимальне навантаження Українська енергосистема відчуває в будні дні з 8:00 до 11:00 і з 20:00 до 23:00. У цей час небажано використовувати електроприлади з високим рівнем споживання електроенергії: обігрівач, бойлер, посудомийна машина, пральна машина, чайник, праска, пилосос. А за наявності спеціальної функції роботу побутової техніки слід програмувати на час не пікових навантажень (наприклад, вночі). Важливо пам’ятати, що електромережі в старих будинках мають обмеження по навантаженню, і, щоб уникнути аварій, навантаження не повинна перевищувати 3-5 кВт для окремого домогосподарства.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Рейтинг популярності матеріалу «"Київенерго" закликало киян відповідально витрачати електроенергію» на Finance.ua - 2.1
В Контексті Finance.ua