ЄБРР затвердив виділення EUR350 млн для "Укриття" в Чорнобилі


ЄБРР затвердив виділення EUR350 млн для "Укриття" в Чорнобилі

Керуючі Європейського банку реконструкції і розвитку (ЄБРР) схвалили виділення банком додаткового фінансування для завершення будівництва нового безпечного конфайнмента (НБК, об’єкт “Укриття”) на Чорнобильській атомній електростанції у розмірі EUR350 млн, говориться в повідомленні банку.

Згідно з ним, ці кошти спільно з очікуваною допомогою “Великої сімки” (G7) і Єврокомісії у розмірі EUR165 млн, а також EUR100 млн допомоги від інших донорів, яку навесні 2015 планує організувати G7, повинні покрити бюджетний дефіцит Чорнобильського проекту в розмірі EUR615 млн.

ЄБРР уточнює, що рада керівників є його вищим органом прийняття рішень, які представляють всіх 66 акціонерів.

Як повідомлялося, завершення робіт з будівництва НБК заплановано на кінець 2017 року, а загальна підсумкова вартість плану заходів на об’єкті “Укриття” (основним елементом якого є будівництво НБК) оцінюється на рівні EUR2,15 млрд. Із цієї суми, вартість будівництва НБК – порядку EUR1,5 млрд.

В даний час Чорнобильський фонд “Укриття”, яким управляє ЄБРР з моменту створення в 1997 році, отримав більш EUR1,2 млрд від 43 донорів. До сьогоднішнього рішення про виділення додаткових коштів, ЄБРР вже надав EUR325 млн зі своїх власних ресурсів на підтримку робіт в Чорнобилі.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Також з цієї теми: Кредит&Депозит
Рейтинг популярності матеріалу «ЄБРР затвердив виділення EUR350 млн для "Укриття" в Чорнобилі» на Finance.ua - 2.1
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua