"АвтоКрАЗ" за 11 міс. збільшив виробництво автомобілів на 45%


"АвтоКрАЗ" за 11 міс. збільшив виробництво автомобілів на 45%

ПАТ “АвтоКрАЗ” (Кременчук Полтавської обл.), єдиний в Україні виробник великовантажних автомобілів, у січні-листопаді поточного року випустив 1218 автомобілів, що на 45,2% більше, ніж за аналогічний період минулого року.

Згідно з прес-релізом підприємства у вівторок, продажі автотехніки КрАЗ за цей період зросли на 54,8%, при цьому частка експорту в загальному обсязі продажів склала 52%.

За січень-листопад “АвтоКрАЗ” збільшив і виробництво продукції, що поставляється по кооперації, зокрема, випуск запасних частин збільшився майже на 20% – до 47,9 млн грн, виробництво литва зросло на 16,5%, склавши близько 59,7 млн грн.

“Уже зараз, за підсумками роботи підприємства з січня по листопад видно, що заявлений КрАЗом в січні план на поточний рік – 1200 машин перевиконано”, – вказано в повідомленні.

У прес-службі уточнюють, що графіком на останній місяць року заплановані, в тому числі, виконання технічними фахівцями плану дослідно-конструкторських робіт з нової техніки та підготовки ПАТ “АвтоКрАЗ” до зими.

“АвтоКрАЗ” випускає 33 базові моделі, більше 260 модифікацій і комплектацій автомобільної техніки КрАЗ для роботи у всіх галузях економіки і Збройних силах України.

За підсумками 2013 року “АвтоКрАЗ” випустив 930 автомобілів – на 15% більше, ніж роком раніше. Його чистий прибуток зріс майже на 30% – до 19,79 млн грн.

У січні-жовтні поточного року “АвтоКрАЗ” випустив 1110 автомобілів, що на 53,3% перевищило аналогічний показник 10 місяців 2013 року.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Рейтинг популярності матеріалу «"АвтоКрАЗ" за 11 міс. збільшив виробництво автомобілів на 45%» на Finance.ua - 5.0
В Контексті Finance.ua