Депутат пропонує скоротити термін здійснення виплат по ОСАГО з 90 до 30 днів - законопроект


Депутат пропонує скоротити термін здійснення виплат по ОСАГО з 90 до 30 днів - законопроект

Депутат Сергій Євтушенко (фракція “Батьківщина”) пропонує зобов’язати страховиків проводити виплати по ОСАГО не пізніше 30 днів (раніше – 90 днів) з моменту отримання заяви про дорожньо-транспортну пригоду.

Така ініціатива міститься в зареєстрованому у Верховній Раді 1 грудня проект закону про внесення змін до статті 36 закону України “Про обов’язкове страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів”.

Як повідомляється в пояснювальній записці до законопроекту, необхідність його прийняття зумовлена негативною ситуацією, що склалася у сфері цивільно-правових відносин застрахованих осіб зі страховими компаніями в частині виплати відшкодувань.

На думку депутата, діюча норма за твором виплати протягом 90 днів дозволяє страховим компаніям необґрунтовано затягувати виплату відшкодування.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Також з цієї теми: Бензин та авто
Рейтинг популярності матеріалу «Депутат пропонує скоротити термін здійснення виплат по ОСАГО з 90 до 30 днів - законопроект» на Finance.ua - 2.1
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua