Зниження продажів газу британської нафтогазової компанії JKX в Україні вдвічі може спричинити пропорційне зменшення видобутку - компанія


Зниження продажів газу британської нафтогазової компанії JKX в Україні вдвічі може спричинити пропорційне зменшення видобутку - компанія

Британська нафтогазова компанія з активами в Україні JKX Oil & Gas прогнозує зниження в грудні продажів в Україні видобутого газу на 50% через прийняте українським урядом рішення зобов’язати понад 150 промислових підприємств купувати цей ресурс виключно у НАК “Нафтогаз України”.

У повідомленні компанії на сайті Лондонської фондової біржі наголошується, що в затверджений Кабміном перелік промпідприємств увійшли ряд компаній, які купували газ, що видобувається JKX.

У цьому зв’язку, зазначається в повідомленні, 50% зниження продажів газу може спричинити за собою пропорційне зменшення його видобутку JKX в країні.

Як повідомлялося, Кабінет міністрів України постановою №647 від 26 листопада затвердив розширений перелік з близько 170 промислових, енергогенеруючих та теплогенеруючих підприємств, які з 1 грудня зобов’язані купувати газ цієї зими виключно у НАК “Нафтогаз України”.

JKX Oil & Gas володіє в Україні “Полтавською газонафтовою компанією”, яка має чотири ліцензії на розробку нафтогазових родовищ Ново-Миколаївського комплексу в Полтавській області загальною площею 271 кв. км, а також три дозволи на розвідку Заплавського, Єлизаветівського і Червоноярського-Східного родовищ загальною площею 171,2 кв. км.

JKX також працює в Росії, Угорщині, Болгарії та Словаччині.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Також з цієї теми: Казна та Політика
Рейтинг популярності матеріалу «Зниження продажів газу британської нафтогазової компанії JKX в Україні вдвічі може спричинити пропорційне зменшення видобутку - компанія» на Finance.ua - 2.8
В Контексті Finance.ua