Україна обмежить імпорт безшовних нержавіючих труб з Китаю 41% -м митом


Україна обмежить імпорт безшовних нержавіючих труб з Китаю 41% -м митом

Україна введе на п’ять років остаточну ставку антидемпінгового мита на імпорт в Україну труб безшовних нержавіючих, походженням з Китаю у розмірі 41,07% (коди за УКТЗЕД 7304 41 00 90, 7304 49 93 00 і 7304 49 95 00).

Відповідне рішення Міжвідомча комісія з міжнародної торгівлі (МКМТ) України від 27 листопада цього року опубліковано в “Урядовому кур’єрі” у суботу, 29 листопада, і вступить в силу через 30 днів після опублікування.

МКМТ встановила, що китайські виробники труб безшовних нержавіючих мають достатній експортний потенціал, що свідчить про ймовірність значного зростання обсягу демпінгового експорту на ринок України”, – наголошується в релізі.

Комісія нагадує, що розслідування було порушено за скаргою ПАТ “Сентравіс Продакшн Юкрейн”, соціально-економічні показники якого погіршилися в 2008 – першій половині 2013 рр., коли в Україні імпортувалися китайські труби за цінами, нижче собівартості цього українського виробника.

У той же час МКМТ вирішила прийняти добровільне зобов’язання компанії Zhejiang Longda Stainless Steel Co., Ltd про припинення демпінгового імпорту в Україну таких труб, тому до цього виробника антидемпінгові заходи застосовуватимуться.

Як повідомлялося, рішення МКМТ від 25 липня 2013 про порушення антидемпінгового розслідування щодо китайських труб було опубліковано 27 липня минулого року. У липні цього рік термін розслідування був продовжений до 16 місяців.

Згідно з даними Держмитслужби, імпорт труб з Китаю за більш загального класу УКТЗЕД 7304 за січень-жовтень цього року склав $15,92 млн, або 29,56% від загального імпорту з цієї товарної позиції, тоді як за весь 2013 рік – $29,15 млн , або 24,38% від загального імпорту таких труб.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Також з цієї теми: Казна та Політика
Дивись також
Рейтинг популярності матеріалу «Україна обмежить імпорт безшовних нержавіючих труб з Китаю 41% -м митом» на Finance.ua - 2.1
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua