Fitch знизив рейтинг агрохолдингу "Мрія" до рівня обмеженого дефолту — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

Fitch знизив рейтинг агрохолдингу "Мрія" до рівня обмеженого дефолту

Кредит&Депозит
726
Міжнародне рейтингове агентство Fitch Ratings знизило довгостроковий рейтинг дефолту емітента в інвалюті агрохолдингу “Мрія” з “С” до “RD” (обмежений дефолт).
Згідно з повідомленням рейтингового агентства, зниження рейтингу послідувало за неусунуті дефолтом за купонним платежу у вересні 2014 року, після того як закінчився 30-денний пільговий період і не був проведений купонний платіж або зроблено публічну заяву про істотний прогрес у переговорах з кредиторами компанії щодо реструктуризації боргу.
На думку Fitch, обмін проблемних боргових зобов’язань неминучий і, ймовірно, призведе до значних втрат для власників облігацій та інших кредиторів “Мрії”.
Відзначається, що терміни і результат реструктуризації заборгованості холдингу є невизначеними: про це свідчить те, що більша частина кредиторів “Мрії” не задоволена представленими компанією 24 жовтня умовами реструктуризації.
“Відповідно до методології Fitch” Рейтинги зворотності активів і методологія рейтингування нефінансових корпоративних емітентів “(Recovery Ratings and Notching Criteria for Non-Financial Corporate Issuers) агентство продовжує очікувати середні перспективи поворотності коштів для утримувачів облігацій” Мрії “, однак такі оцінки більше не обмежені правовим середовищем України та зроблені на підставі підходу, який передбачає ліквідацію компанії “, – вказується в повідомленні Fitch.
При цьому агентство уточнює, що розрахунки по зворотності засновані на найостанніших доступних фінансових даних компанії станом на кінець 2013 року, які агентство скоригувало на підставі очікувань зниження вартості активів через девальвацію гривні. “У своєму аналізі зворотності активів ми також враховували умовні зобов’язання на 200 млн дол, про які стало відомо лише нещодавно і які не розкривалися в останній аудованої звітності по МСФО”, – додає агентство.
У той же час Fitch допускає, що відшкодування кредиторам може бути нижче його оцінок, з урахуванням низької прозорості компанії та недостатності свіжої фінансової інформації, а також заяви ряду кредиторів про потенційний вивід активів з компанії її власниками.
За матеріалами:
Інтерфакс-Україна
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас