Україна почне експортувати яєчні продукти до ЄС


Україна почне експортувати яєчні продукти до ЄС

Агропромислова група компаній “Овостар Юніон”, один з провідних виробників яєць і яєчних продуктів в Україні, отримала дозвіл на постачання продукції на європейський ринок.

“Радий повідомити, що група компаній “Овостар Юніон” вже отримала офіційний дозвіл для експорту нашої продукції до Європейського Союзу”, – наведені в повідомленні “Овостар” слова генерального директора Бориса Бєлікова.

Як повідомлялося, в рамках наданих ЄС до 1 листопада квот на безмитне ввезення товарів, Україна може експортувати 3 тис. тонн сухих і рідких яєчних продуктів. За словами голови ради директорів асоціації “Союз птахівників України” Олександра Бакуменка, претендувати на використання цих квот також буде агрохолдинг “Авангард”.

“Овостар Юніон” в 2013 році збільшив виробництво яєць на 24% порівняно з 2012 роком – до 893 млн шт. На переробку торік компанія відправила 266 млн яєць. Продажі сухих яєчних продуктів у 2013 році становили 1,51 тис. тонн, рідких – 6,8 тис. тонн.

Ovostar Union NV, холдингова компанія одного з найбільших українських виробників яєць та яєчних продуктів “Овостар Юніон”, в середині червня 2011 року провела IPO 25% акцій на Варшавській фондовій біржі і залучила $33,2 млн.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua