Україна введе ліцензування російської книги та квоти для захисту власного друкарства - віце-прем'єр Сич


Україна введе ліцензування російської книги та квоти для захисту власного друкарства - віце-прем'єр Сич

Україна має намір ввести ліцензування російської книги і квотувати іноземну продукцію книговидання, повідомив віце-прем’єр України Олександр Сич.

“Ми введемо ліцензування російської книги і квотування іноземної книги залежно від того, скільки відсотків на ринку займає українська книга. Це стосується не тільки російської книги, але імпортних книг в цілому”, – сказав він на прес-конференції в Києві в понеділок.

О.Сич переконаний у необхідності вберегти українську книгу від надмірного російського імпорту, оскільки на сьогодні 80% книг в Україні не українські, і з них майже все – російського виробництва.

“Я далекий від того, щоб говорити, що вся російська книга погана. Питання в тому, що все, що надходить на український ринок, має третьосортний характер. Ми ніби інформаційне звалище, в яке скидають те, що не потрібно російському суспільству, плюс скидають спеціальний продукт, направлений на дестабілізацію ситуації в Україні”, – додав віце-прем’єр.

Крім цього, О.Сич повідомив, що у зв’язку з рішенням уряду про введення секторальних санкцій проти продукції, виробленої в Росії, він запропонував ввести санкції щодо книг російського виробництва.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Весь ринок:Казна та Політика
Все, що ми знаємо про:Кабмін
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua