Україна знову заборонила ввезення польської свинини - через африканську чуму


Україна знову заборонила ввезення польської свинини - через африканську чуму

Україна заборонила ввезення свиней, продукції з них, сировини та репродуктивного матеріалу з усієї території Польщі через випадки захворювання тварин на африканську чуму свиней (АЧС), що тривають, повідомляє Державна ветеринарна та фітосанітарна служба України.

“Забороняється ввезення вищезазначених товарів з усієї території Республіки Польща, за винятком тих, які були досліджені лабораторно на АЧС з негативним результатом”, – повідомляється на сайті Держветфітослужби.

За повідомленням, у Підляському воєводстві Польщі були виявлені випадки АЧС серед домашніх свиней, через що продовжує діяти заборона на імпорт продукції з цієї території. Держветфітослужба запропонувала польському ветеринарному відомству свою експертну та методичну допомогу в боротьбі з поширенням АЧС.

Як повідомлялося, в лютому 2014 року Державна ветеринарна та фітосанітарна служба України ввела тимчасові обмеження на ввезення в країну продукції свинарства з Польщі через виявлення на її території захворювання диких кабанів АЧС.

За рішенням Держветфітослужби, заборона поширювалася на ввезення свиней, продукції зі свинини, репродуктивного матеріалу. У червні Україна зняла ці обмеження, залишивши під забороною лише Підляське воєводство.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Також з цієї теми: Що відбувається з цінами?
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua