"Укрмедпром" у II кв. отримав понад 3 млн грн чистого прибутку


"Укрмедпром" у II кв. отримав понад 3 млн грн чистого прибутку

Державна акціонерна компанія “Укрмедпром” в квітні-червні 2014 року отримала чистий прибуток на суму 3,354 млн грн, в той час як за аналогічний період 2013 року розмір чистого прибутку становив всього 5 тис. грн.

Відповідно до консолідованого звіту компанії в системі розкриття інформації Нацкомісії з цінних паперів та фондового ринку (НКЦПФР), її чистий дохід при цьому збільшився на 46,5% – до 35,645 млн грн.

Валовий дохід збільшився в 2,4 рази – до 13,934 млн грн.

ДАК “Укрмедпром” створена в 2000 році. Дочірніми підприємствами “Укрмедпром” є Ладижинський завод “Екстра”, фірма “Дніпромед”, “Межиріцький вітамінний завод”, дочірнє підприємство “Біостимулятор”, “Одеське підприємство з виробництва бактерійних та вірусних препаратів”, “Львівдіалік” та вітчизняний виробник інсулінів ПрАТ “Індар”.

За підсумками в 2013 року “Укрмедпром” отримала чистий прибуток на суму 964 тис. грн, у той час як в 2012 році її чистий збиток становив 4,407 млн грн.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua