Нові види української продукції можуть опинитися під забороною в РФ - на черзі рибні консерви


Нові види української продукції можуть опинитися під забороною в РФ - на черзі рибні консерви

Нові види української харчової продукції можуть опинитися під забороною в РФ, повідомила керівник Росспоживнагляду, головний державний санітарний лікар РФ Анна Попова.

“На жаль, список розширився. Продукція віднесена до ризикової. Наш контроль показує, що, на жаль, можливе й подальше його розширення. Проби здійснюються у всіх суб’єктах РФ різними лабораторіями, результати ідентичні – широкий перелік продукції на сьогодні не відповідає вимогам”, – сказала вона журналістам у Москві в середу.

За словами А.Попової, забракована українська продукція знімається з реалізації.

“Перелік цієї продукції розширюється: від дитячих соків, від пива, від овочевих консервів до молочної продукції. Порушення різні, але часто ми бачимо порушення у сфері захисту прав споживача”, – заявила вона.

“Остання ситуація з рибними консервами – масова частка сухої речовини не відповідає вимогам, значно більша за питомою вагою кількість заливки або соусу, ніж самої риби. Це остання наша знахідка”, – сказала вона.

Російська санітарна служба раніше ввела заборону на постачання сирів та іншої молочної продукції низки українських заводів.

1 липня А.Попова повідомила, що у російської санітарної служби з’явилися нові претензії до якості української продукції, що надходить на ринок РФ.

“Ми спостерігаємо погіршення якості продукції з цілої низки напрямів. Ми змушені констатувати, що у нас збільшилася кількість негативних знахідок у сирах, молочній продукції, овочевих консервах”, – сказала вона.

Також заборонені постачання до Росії продукції української кондитерської корпорації “Рошен”.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Також з цієї теми: Казна та Політика
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua