За півроку в Києві було спожито майже 143 млн кубометрів питної води


За півроку в Києві було спожито майже 143 млн кубометрів питної води

За підсумками півріччя 2014 року, підготовленими Головною диспетчерською ВАТ “АК “Київводоканал” та департаментами експлуатації водопровідного та каналізаційного господарства, за шість місяців споживачам було подано в мережу 142,7 млн м3 води.

Середньодобова подача становила близько 790 тис. м3 питної води.

У порівнянні з аналогічним періодом минулого року обсяг спожитої води зменшився майже на 7 млн м3, а взагалі протягом 10 років: за період з 2004 по 2014 рік подача води скоротилася приблизно на 36%.

У частині водовідведення – за шість місяців на Бортницькій станції аерації – єдиному фільтрі міста Києва і прилеглих селищ Київської області – було очищено 140,8 млн м3 стічних вод. Середньодобова очистка стічних вод склала 778 тис. м3.

Найбільше аварійних ситуацій за перше півріччя традиційно було на мережах Голосіївського району, оскільки він найбільший за площею. Аварійний місяць – червень.

У результаті проведення аварійно-відновлювальних робіт та ліквідації пошкоджень виконано заміну 6 тис. 826 м труб і 313 елементів запірної арматури. Торік – 4 тис. 988 м і 446 од. відповідно.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua