Держприкордонслужба закупила в Словаччині 41 спецавтомобіль


Держприкордонслужба закупила в Словаччині 41 спецавтомобіль

Словацький дистриб’ютор ТОВ “Моріс Словаччина” (Кошице) поставить 41 автомобіль спецпризначення та 20 квадроциклів на адресу адміністрації Державної прикордонної служби України.

За оголошенням у “Віснику державних закупівель”, словацька компанія визнана переможцем двох тендерів на постачання цієї автотехніки, оголошених 10 березня поточного року. Зокрема, суми договорів (без ПДВ) на поставку 41 спецавтомобіля (за двома лотами), підписаних 18 липня, становлять 8,75 млн грн (33 автомобіля) і 4,24 млн грн (вісім автомобілів).

У тендері також брало участь ТОВ “Форвард автоцентр” (Закарпатська обл.), пропозиції якого за двома лотами становили 10,62 млн грн та 5,15 млн грн.

Крім того, за підсумками тендеру на постачання адміністрації Держприкордонслужби 20 квадроциклів спецпризначення сума договору з “Моріс Словаччина” становить 5,78 млн грн (без ПДВ). У цьому тендері йому також протистояв “Форвард автоцентр”, тендерна пропозиція якого становила 6,66 млн грн.

ТОВ “Моріс Словаччина” є офіційним дистриб’ютором та сервісним партнером марок Audi і Volkswagen, авторизованим сервісним партнером брендів VW, Seat та VW-комерційні автомобілі.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua