34 млн. грн. на проект кільцевої дороги для «Повітряного експреса» віддали компанії-забудовнику квартир Януковича - ЗМІ


34 млн. грн. на проект кільцевої дороги для «Повітряного експреса» віддали компанії-забудовнику квартир Януковича - ЗМІ

Минулого четверга, 17 липня, ДП «Дирекція з будівництва та управління національного проекту «Повітряний експрес» та інших інфраструктурних об’єктів Київського регіону» уклало угоду з ТОВ «Інвес» на розробку техніко-економічного обгрунтування проекту кільцевої дороги на суму 34,48 млн. гривень.

Йдеться про міську кільцеву автомобільну дорогу навколо Києва від вул. Столичне шосе до автомобільної дороги М-03 Київ-Харків-Довжанський на ділянці Київ-Бориспіль. Її будівництво є складовою частиною проекту «Інфраструктурні об’єкти Київського регіону». А він уже – складова частина національного проекту «Повітряний експрес», який має з’єднати місто з аеропортом «Бориспіль».

Документацію мають розробити до кінця поточного року.

Проект «Інвеса» гарантували сплатити ще 31 грудня 2013 року за «закупівлею в одного учасника», посилаючись на нагальну необхідність: постанова Кабміну визначила, що документація повинна бути готова до 11 березня 2014 року. Чому тоді підрядником був обраний саме “Інвес​​”, не пояснювалося. Також тепер не пояснюється, чому договір підписаний лише зараз і чому він взагалі підписаний, незважаючи на закінчення термінів виконання.

Власниками фірми «Інвес​​» є дві британські компанії – «Indimo Verto (UK) LTD» і «Brodies Holdings Limited». Керує фірмою Євген Пироженко.

Нагадаємо, компанія «Інвес​​» більше відома в Києві як замовник скандальної багатоповерхівки на Грушевського, 9а, яка знаходиться впритул до Маріїнського парку. Як показали документи, знайдені в лютому цього року в колишній президентській резиденції «Межигір’я», одним із власників квартир у цьому будинку був Віктор Янукович.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua