Порошенко ухвалив провести військові паради в Києві та Одесі - з нагоди Дня незалежності


Порошенко ухвалив провести військові паради в Києві та Одесі - з нагоди Дня незалежності

Президент Петро Порошенко доручив Кабінету Міністрів забезпечити організацію і проведення параду військ на честь 23-річчя незалежності України у Києві та Одесі 24 серпня.

Про це йдеться в указі № 608 від 21 липня.

Президент доручив Кабміну у десятиденний термін створити організаційний комітет з підготовки та святкування 23-річчя незалежності України.

Порошенко доручив уряду затвердити та забезпечити виконання плану заходів із святкування, передбачивши, зокрема, організацію та проведення в населених пунктах церемонії урочистого підняття Державного прапора 23 серпня; покладання квітів до пам’ятників та пам’ятних знаків видатним діячам українського державотворення, борцям за незалежність України, місць поховань громадян, що загибли, відстоюючи демократичний вибір і принципи демократії, права і свободи людини під час “революції гідності” (листопад 2013 року – лютий 2014).

Також Президент зобов’язав Кабмін забезпечити урочисті заходи в Києві за участю керівництва держави, представників органів державної влади та органів місцевого самоврядування, громадськості, науковців, творчої інтелігенції, представників іноземних держав, дипломатичного корпусу, міжнародних організацій, української діаспори, духовенства.

Крім того, Порошенко доручив уряду вжити додаткових заходів з надання державної підтримки сім’ям, загиблих і постраждалим під час “революції гідності”, а також звернутися до релігійних організацій з пропозицією провести вранці 24 серпня молебні за Україну.

Він також зобов’язав Міністерство оборони, обласні, Київську міську державну адміністрацію забезпечити проведення 24 серпня святкового салюту двадцятьма артилерійськими залпами у Києві, Одесі, містах, де розташовані штаби і види оперативних командувань Збройних сил, а також святкових феєрверків у інших обласних центрах.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Українські Новини", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Весь ринок:Казна та Політика
Все, що ми знаємо про:АП
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua