Суверенна і соборна Україна стане сучасною європейською державою - Порошенко


Суверенна і соборна Україна стане сучасною європейською державою - Порошенко

Президент України Петро Порошенко звернувся до українців з нагоди 24-ї річниці проголошення Декларації про державний суверенітет України і зазначив, що саме ухвалення цього документа стало потужним поштовхом до відродження української незалежності, передає прес-служба Глави держави.

“Сьогодні 24-та річниця прийняття Декларації про державний суверенітет України. Ухвалення цього документа стало потужним поштовхом до відродження української незалежності, засвідчило наше споконвічне прагнення бути господарями на своїй землі та чітко окреслило історичний вибір українців – творення самостійної демократичної правової держави”, – зазначив П.Порошенко.

Президент також наголосив, що більшість положень Декларації є засадничими для розвитку новітньої України і покладені в основу її Конституції.

“Сила національного духу та єдність у визначальні історичні моменти допомагали нам здолати всі труднощі на шляху розбудови і зміцнення державності.

Наразі наша країна переживає суворі випробування. Але я твердо переконаний – Український народ дасть гідну відповідь на всі виклики сьогодення. Ми обов’язково переможемо. Суверенна і соборна Україна стане сучасною європейською державою – заможною і сильною”, – додав він.

П.Порошенко також побажав усім миру, добра та злагоди.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Весь ринок:Казна та Політика
Все, що ми знаємо про:АП
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua