Цікавий факт: цьогоріч місцеві бюджети отримали дотацій на 19% більше ніж торік


Цікавий факт: цьогоріч місцеві бюджети отримали дотацій на 19% більше ніж торік

За перше півріччя цього року до місцевих бюджетів із державного було перераховано 61,3 млрд гривень. Це на 9,8 млрд грн, або на 19,0%, більше, ніж за показник відповідного періоду минулого року. Про це розповів міністр фінансів України Олександр Шлапак, повідомляє прес-служба Кабміну.

Він підкреслив, що дотації місцевим бюджетам з державного перераховують без затримок.

“За січень – червень 2014 року місцевим бюджетам перераховано 61,3 мільярда гривень (92,3% призначень на січень – червень), що на 9,8 мільярда, або на 19,0%, більше, ніж у січні – червні торік”, – розповів міністр.

Посадовець зазначив, що Мінфін вже вжив заходів для забезпечення збалансування місцевих бюджетів цього року.

“Передусім внесено зміни до держбюджету та істотно зменшено прогнозний обсяг доходів місцевих бюджетів, що враховуються під час визначення обсягу міжбюджетних трансфертів (на 4,5 мільярда гривень, або 6,5%). Реалістичність нового прогнозу підтверджується станом надходжень до місцевих бюджетів. За підсумками січня – червня 2014 року, розрахункові показники Мінфіну виконано на 100,9%, понадпланові надходження становлять 0,3 мільярда гривень”, – зазначив О.Шлапак.

Він також нагадав, що 18 червня Кабмін затвердив План заходів щодо реалізації Концепції реформування місцевого самоврядування і територіальної організації влади в Україні.

“На виконання цього документа Міністерство фінансів розробило низку концептуальних пропозицій щодо внесення змін до Бюджетного та Податкового кодексів України в частині децентралізації фінансів і зміцнення матеріальної та фінансової основи місцевого самоврядування”, – додав міністр.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua