Росспоживнагляд заборонив постачання в РФ сирної продукції українського Лозівського молочного заводу


Росспоживнагляд заборонив постачання в РФ сирної продукції українського Лозівського молочного заводу

Російська санітарна служба ввела заборону на постачання в країну продукції ще одного українського виробника – сирних продуктів “Лозівського молочного заводу”.

“Відповідна інформація направлена у Федеральну митну службу і управління Росспоживнагляду по суб’єктах РФ”, – повідомили “Інтерфаксу” в прес-службі Росспоживнагляду.

У відомстві заявили, що при дослідженні молочної продукції ТОВ “Лозівський молочний завод” виявлені “порушення вимог законодавства у сфері захисту прав споживачів”.

У санітарній службі сказали, що, зокрема, при дослідженні продукту сирний “Монастирський” з рослинним жиром виявлено невідповідність за вмістом молочних жирів, а також невідповідність фактичної масової частки вказаною на етикетці.

“При дослідженні продукту сирний” Вершковий “з рослинним жиром встановлено, що інформація, заявлена на етикетці, за вмістом білка, молочного жиру в жировій фазі не відповідає фактичному змісту. Не відповідають вимогам техрегламенту на молоко і молочну продукцію: органолептичні показники, вміст трансізомерів ненасичених жирних кислот і фитостеринов “, – сказали в прес-службі.

4 липня санітарна служба ввела заборону на постачання молока та молочної продукції, вироблених на підприємствах ДП “Мілкіленд-Україна”: “Миргородський сироробний комбінат”, “Чернігівський молокозавод”, філія “Славутський маслоробний комбінат” ПП КФ “Прометей”, філія “Львівський молочний комбінат “ПП КФ” Прометей “, філія” Роменський молочний комбінат “ПП” Рось “, філія” Сумський молочний завод “ПП” Аромат “, ДП” Агролайт “.

У санітарній службі сказали, що при дослідженні зразків продукції підприємств “Мілкіленд-Україна” “виявлено порушення вимог законодавства у сфері захисту прав споживачів”.

У Росспоживнагляді повідомили, що раніше вже був припинено ввезення на територію РФ молочної продукції, виробленої на підприємствах ДП “Мілкіленд-Україна”: ПП КФ “Прометей” філія “Менський сир” та ПП “Рось” філія “Охтирський сирокомбінат”, – сказали в Росспоживнагляді.

У теж час “Мілкіленд-Україна” спростувало претензії Росспоживнагляду до якості молочної продукції.

“Застосування таких санкцій не по відношенню до конкретних товарів, а до групи з семи заводів, чотири з яких протягом останніх п’ять років не поставляли продукцію на територію Російської Федерації, свідчить про те, що відповідне рішення Росспоживнагляду не має відношення до якості нашої продукції” , – йдеться в прес-релізі компанії від 7 липня.

Раніше, 1 липня, глава Росспоживнагляду, головний державний санітарний лікар РФ Анна Попова повідомила, що у російської санітарної служби з’явилися нові претензії до якості української продукції, що надходить на ринок РФ.

“Ми спостерігаємо погіршення якості продукції з цілої низки напрямів. Ми змушені констатувати, що у нас збільшилася кількість негативних знахідок по сирах, молочної продукції, овочевим консервам”, – сказала вона, відповідаючи на питання “Інтерфаксу”.

За словами О.Попової, у російської санітарної служби є зауваження до української продовольчої продукції “по ряду інших напрямків”.

“На жаль, кількість цих фактів лише зростає”, – сказала глава Росспоживнагляду.

“Вся ця інформація в роботі. Ми відкликаємо її (продукцію), забороняємо її до реалізації, ми залучаємо до адміністративної відповідальності”, – повідомила вона.

На початку квітня російська санітарна служба заборонила ввезення на територію країни продукції шести українських підприємств, що виробляють сир.

Росспоживнагляд призупинив ввезення на територію РФ молочної продукції українських виробників: ПП “Рось”, філія “Охтирський сиркомбінат”, АТ “Пирятинський сиркомбінат”, ТОВ “Гадячсир”, ПАТ “Золотоніський маслоробний комбінат” та ТОВ “Техмолпром”, повідомив Росспоживнагляд 7 квітня.

У лютому 2012 року Росія вже вводила заборону на ввезення сирів деяких українських виробників. У квітні 2012 року після переговорів у Москві в Росспоживнагляді з делегацією з України було вирішено поступово зняти ембарго на поставки сиру за умови виконання українськими виробниками російських вимог.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua