МЕРТ України прогнозує безробіття за підсумками 2014 року на рівні 8%


МЕРТ України прогнозує безробіття за підсумками 2014 року на рівні 8%

Заступник міністра економічного розвитку і торгівлі Анатолій Максюта прогнозує, що безробіття за підсумками 2014 року буде на рівні 8%. Про це Максюта сказав журналістам.

“Рівень безробіття по року ми очікуємо на рівні 8%. Можливо, більше. Ситуація залежить від багатьох факторів… Ми намагаємося зараз проаналізувати ситуацію, забезпечити пошук робочих місць, забезпечити створення безпосередньо тут роботу підприємств”, – заявив він.

За його словами, ситуація із зайнятістю і рівень безробіття буде залежати від ситуації на сході, дій Російської Федерації та економічної ситуації в цілому.

Нагадаємо, в Україні (без урахування тимчасово окупованих територій Автономної Республіки Крим та м. Севастополя) в травні 2014 р. рівень безробіття, за даними Державної служби статистики України, становив 1,7%, знизившись на 0,1 п.п порівняно з попереднім місяцем.

Так, в травні 2014 р. в Державній службі зайнятості було зареєстровано 456,1 тис. безробітних, з них 363,1 тис. осіб отримують допомогу з безробіття.

Серед міського населення зареєстровано 289,6 тис. безробітних, серед сільського – 166,5 тис. безробітних.

При цьому середній розмір допомоги на одного безробітного в травні 2014 р. склав 1 тис. 161 грн, що на 11 грн більше, ніж у квітні 2014 р.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua