Україна в червні збільшила імпорт газу в 1,8 рази - "Укртрансгаз"


Україна в червні збільшила імпорт газу в 1,8 рази - "Укртрансгаз"

За червень 2014 р. для України було імпортовано 2 млрд. куб. м природного газу, що на 1,1 млрд. куб. м або 1,8 рази більше порівняно з аналогічним періодом 2013 року. Про це повідомляє прес-служба ВАТ “Укртрансгаз”.

“Збільшення обсягів надходження в Україну пов’язано з сезоном закачування природного газу в підземні сховища газу, де на 30.06.2014 року вже знаходилося близько 14,4 млрд. куб. м”, – йдеться в повідомленні “Укртрансгаз”.

При цьому, за інформацією компанії, до держав західної Європи було транспортовано 5,9 млрд. куб. м, що на 17% менше показників аналогічного періоду минулого року.

Крім того, в компанії поінформували, що за оперативними даними Центрального диспетчерського департаменту ВАТ “Укртрансгаз” у січні-червні 2014 року до ГТС надійшло імпортованого газу 14,5 млрд. куб. м газу, що на 40% більше фактичних показників 2013 року.

Минулого року цей показник становив 10,3 млрд. куб. м газу.

“До держав західної Європи за підсумками 6 місяців було транспортовано 35,1 млрд. куб. м блакитного палива, відповідно до заявлених обсягів ВАТ “Газпром”, – наголошується в повідомленні прес-служби.

В “Укртрансгазі” також відзначили, що всі заявки країн-імпортерів виконані вчасно і в повному обсязі.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua