У Криму залишилося майно Держуправсправами більш ніж на 1,5 млрд грн - голова відомства


У Криму залишилося майно Держуправсправами більш ніж на 1,5 млрд грн - голова відомства

У Криму залишилося майно Державного управління справами загальною вартістю понад 1,5 млрд грн, повідомив керівник відомства Сергій Березенко.

“Сьогодні балансова вартість нашого майна в Криму – більш ніж 1,5 млрд грн”, – сказав він на брифінгу у вівторок в Києві

За словами С.Березенка, на сьогодні є доручення провести інвентаризацію майна Держуправління справами на Кримському півострові.

“Все заклади відпочинку і наші об’єкти в Криму були відверто викрадені окупаційною владою, які сьогодні керують нашим Кримом”, – підкреслив він.

С.Березенко нагадав, що українська сторона планує звертатися до міжнародних судів з питання майна в Криму.

Він уточнив, що загальна площа земельних ділянок під об’єктами Держуправсправами на півострові становить понад 85 тис. га.

“Я вже надав усі відповідні доручення провести загальну інвентаризацію нашого майна в Криму. Результати будуть передані до Міністерства юстиції, і Мін’юст через міжнародні суди вимагатиме повернення вкраденого майна державі Україні”, – сказав керівник відомства.

Крім того, С.Березенко підкреслив, що українська сторона наполягатиме на підрахунку збитків від дій окупаційної влади в Криму.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Також з цієї теми: Яке майбутнє очікує Крим?
Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua