На завершення реконструкції Поштової площі потрібно 43 млн грн - Кличко


На завершення реконструкції Поштової площі потрібно 43 млн грн - Кличко

На реконструкцію Поштової площі в Києві потрібно 43 млн грн. Однак ці гроші не надійшли до міського бюджету з Держказначейства. Про це під час виїзної наради повідомив голова КМДА Віталій Кличко.

“Для того, щоб завершити транспортну складову Поштової площі, потрібно близько 16-18 млн грн. Для того, щоб завершити обробку набережної, потрібно близько 43 млн грн”, – повідомив директор КП “Дирекція будівництва дорожньо-транспортних споруд” Володимир Кислицин.

За словами голови КМДА Віталія Кличка, зараз ці 43 млн грн знаходяться на рахунках у Держказначействі, проте досі не були виділені в міський бюджет.

“З коштів зараз немає нічого. І до нас звертаються, що є велика заборгованість. Для того, щоб будівельники продовжили будувати надалі, нам потрібно ці кошти повернути”, – повідомив В.Кличко.

Він також зазначив, що сьогодні зустрінеться з міністром фінансів щодо виділення грошей, оскільки зволікання з будівництвом автоматично буде збільшувати вартість робіт.

Крім того, за його словами, у разі, якщо ці кошти найближчим часом виділять, будівництво розв’язки на Поштовій площі завершать до Дня Незалежності.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Казна та Політика
Дивись також
Весь ринок:Казна та Політика
Все, що ми знаємо про:КМДА
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua