Німецький газовий трейдер подав заявку на постачання газу в Україну через Словаччину


Німецький газовий трейдер подав заявку на постачання газу в Україну через Словаччину

Німецький газовий трейдер RWE Supply & Trading подав заявку оператору ГТС Словаччини, компанії Eustream, на використання лінії «Вояни-Ужгород» для збільшення постачання природного газу в Україну.

«Ми підтверджуємо свою участь у Open Season», – сказали в прес-службі RWE. У компанії нагадали, що наприкінці 2012 року між RWE і НАК «Нафтогаз України» було укладено угоду строком до травня 2017 року, в рамках якого німецький газовий трейдер може поставляти в Україну щороку до 10 млрд кубометрів природного газу.

За даними «Нафтогазу», поставками природного газу в Україну словацьким маршрутом зацікавилися близько двох десятків європейських компаній, серед яких і найбільші в ЄС газові трейдери. Водночас, оператор ГТС Словаччини – компанія Eustream повідомила про успішне завершення процедури Open Season, в ході якої приймалися заявки на використання лінії «Вояни-Ужгород».

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "УНІАН", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua