Україна планує в 2015 р. здійснити IPO 15% акцій "Укргазвидобування"


Україна планує в 2015 р. здійснити IPO 15% акцій "Укргазвидобування"

IPO 15% акцій ПАТ “Укргазвидобування” планується провести в 2015 році, повідомив головний радник голови правління “Нафтогазу України” Юрій Вітренко на конференції “Європейський вибір України: вплив на бізнес”, організованій в Лондоні інвестиційною компанією “Конкорд Капітал”.

За його словами, розміщення планується провести на українських біржах. Згодом держава планує повністю вийти з газодобувного сектора країни.

Ю.Вітренко зазначив, що проведення IPO пов’язане з необхідністю розвитку компанії і ринку видобутку природного газу країни в цілому. Вартість 100% акцій “Укргазвидобування” він оцінює в $12 млрд.

Раніше про плани проведення IPO компаній, що входять до НАК “Нафтогаз України”, заявляв її глава Андрій Коболєв.

Як повідомлялося, “Укргазвидобування” в 2013 році збільшило видобуток газу на 0,6% порівняно з 2012 роком – до 15 млрд 109,3 млн куб. м (72% від загального газовидобутку в країні), у тому числі природного – на 0,9%, до 14 млрд 893,91 млн куб. м, але знизило видобуток нафти на 14% – до 11,55 тис. тонн, газоконденсату – на 22,7%, до 36,79 тис. тонн.

“Укргазвидобування”, 100% акцій якого належить НАК “Нафтогаз України”, є найбільшою газодобувною компанією країни, що забезпечує близько 75% загального видобутку газу в країні.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua