Підприємства України заборгували «Нафтогазу» 20,3 млрд. гривень


Підприємства України заборгували «Нафтогазу» 20,3 млрд. гривень

Заборгованість підприємств теплової комунальної енергетики, теплоелектроцентралей і прямих промислових споживачів за поставлений природний газ станом на 2 липня становить 20,288 млрд гривень.

Про це повідомили в прес-службі НАК «Нафтогаз України».

«Станом на 2 липня 2014 року сумарна прострочена заборгованість підприємств ТКЕ, ТЕЦ і прямих промислових споживачів перед НАК «Нафтогаз України» становить близько 20,228 млрд гривень», – йдеться в повідомленні компанії.

При цьому, в «Нафтогазі» зазначили, що порівняно з даними за 26 червня загальна заборгованість підприємств знизилася на 104,07 мільйона гривень або на 0,5%.

Борг підприємств ТКЕ і ТЕЦ за природний газ, використаний для виробництва теплової енергії, становить 90% цієї суми, борг ТЕЦ за природний газ, використаний у виробництві електроенергії, – майже 9%, борг прямих промислових споживачів – близько 1%.

Сумарна прострочена заборгованість перед НАК «Нафтогаз України» підприємств ТКЕ і ТЕЦ за природний газ, спожитий для виробництва теплової енергії, становить 18,296 млрд гривень, з них у 2014 році – 5,607 млрд гривень.

У повідомленні також наголошується, що середній рівень розрахунків за природний газ підприємств ТКЕ в Україні за 2014 рік становить 39%.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua