Кабмін залучить 500 млн доларів у Міжнародного банку реконструкції та розвитку


Кабмін залучить 500 млн доларів у Міжнародного банку реконструкції та розвитку

Кабінет міністрів України видав розпорядження № 610-р, відповідно до якого у рамках системного проекту Перша позика на політику розвитку у фінансовому секторі будуть залучені 500 млн дол у Міжнародного банку реконструкції та розвитку.

За документом, відповідальним за підготовку системного проекту в цілому визначено Міністерство економічного розвитку і торгівлі.

Разом з тим, відповідальними за посилення операційної, фінансової та регуляторної можливості Фонду гарантування вкладів фізичних осіб з врегулювання неплатоспроможних банків визначені Фонд гарантування вкладів, Національний банк і Міністерство фінансів.

Відповідальними за підвищення платоспроможності банківської системи шляхом виконання планів рекапіталізації/реструктуризації банків і своєчасного здійснення заходів впливу визначені Нацбанк і Мінфін, тоді як за зміцнення правової та інституційної основи для підвищення стійкості та ефективності банківської системи – Нацбанк.

Уряд також схвалив проект листа Нацбанку до СБ щодо політики розвитку у фінансовому секторі.

Нагадаємо, уряд на початку травня отримав 2 млрд доларів у вигляді кредиту від Міжнародного валютного фонду, 1 млрд доларів від розміщення п’ятирічних облігацій під гарантії США, кредити Світового банку і Євросоюзу відповідно на 750 млн доларів і 600 млн євро. Крім того, ЄС надав ще 250 млн євро грантової допомоги.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua