Ринок "7-й кілометр" вивели в офшор, незважаючи на судову заборону


Ринок "7-й кілометр" вивели в офшор, незважаючи на судову заборону

Одеський ринок “7-й кілометр” (ТОВ “Промтоварний ринок”) проданий кіпрській компанії Kittep Limited, незважаючи на арештовані рахунки і судовий запит.

Про це повідомляють ЗМІ з посиланням на Єдиний держреєстр юридичних і фізичних осіб.

Продаж здійснила фірма-акціонер ринку, компанія Parrox Corporation, близька до одного з народних депутатів від ПР. Відчуження частини ринку відбулося незважаючи на реалізацію виконавчою службою України примусового виконання судового рішення та накладеного арешту на всі активи цієї кампанії.

Виведення “7-го кілометра” в офшор сталося під час розгляду Верховним судом України судової тяжби між законним власником ринку і компанією Parrox Corporation.

Проте, згідно з українським законодавством, у разі позитивного вирішення справи Верховним судом України, всі рішення акціонерів ринку анулюються до дати незаконного відчуження підприємства.

Нагадаємо, 12 червня справу про рейдерське захоплення в 2010 році ринку “7 кілометр” було передано до Верховного суду України. Причиною передачі стало неоднакове застосування законодавства судами інших інстанцій.

Інші співвласники ринку Віктор Добрянський (онук засновника ринку В.Добрянского) і Борис Мельничук відмовилися коментувати ситуацію.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua