0 800 307 555
0 800 307 555

Відбулися чергові річні загальні збори акціонерів Кредит Банку (Україна)


На загальних зборах акціонерів Банку, що відбулися 13 травня 2003 року, було затверджено звіт Правління про результати господарсько-фінансової діяльності в 2002 році, звіт Ревізійної комісії, річний баланс, звіт про прибутки і збитки за підсумками роботи в 2002 році. Затверджений прибуток за 2002 рік у розмірі 1 154 тис. грн. прийнято рішення спрямувати - 10% у резервний фонд на покриття непередбачених збитків, решту прибутку на погашення збитків Банку минулих років.

Розглянуто баланс і звіт про прибутки і збитки за підсумками роботи в 2002 році, що складені згідно з міжнародними стандартами фінансової звітності на підставі аудиторського висновку міжнародної аудиторської фірми.

Затверджено зміни до Статуту Банку, нову редакцію “Положення про діяльність Ревізійної комісії Банку”. Збори прийняли до відома інформацію Спостережної Ради Банку про зміни кількісного та персонального складу Правління Банку. Зараз до складу Правління Банку входить 4 чоловіки: Голова Правління Степан Кубів і заступники Голови Правління Алойні-Збислав Ластовскі, Тарас Хома і Роман Олейнюк, оповноваження яких підтвердженні Спостережною Радою Банку та Зборами акціонерів до 31 січня 2006 року.

Також збори обрали новий склад і Голову Ревізійної комісії Банку на новий термін.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Все, що ми знаємо про:Кредобанк
Опитування
В Контексті Finance.ua