На залізниці України запускають перший приватний пасажирський поїзд "Київ - Ізмаїл"


На залізниці України запускають перший приватний пасажирський поїзд "Київ - Ізмаїл"

У липні в Україні з’явиться перший приватний пасажирський поїзд, який прямуватиме маршрутом Київ – Ізмаїл.

Оператором проекту виступає компанія “Південні туристичні лінії” (ПТЛ).

З розкладу на сайті компанії випливає, що перший поїзд відправиться до Ізмаїлу 19 липня. У потязі буде чотири купейних і один спальний вагон. Ціна купейного місця з Києва в Ізмаїл становитиме 320-250 гривень, СВ – 675 гривень. Купейне місце до Одеси – 245-265 гривень, СВ – 605 гривень. Відправляється поїзд з Києва о 20-35, о 5-13 ранку прибуває до Одеси, о 10-55 – в Ізмаїл.

На сайті УЗ поїзд Київ – Ізмаїл з аналогічним часом відправлення вказаний під № 287 (з 26 червня до 30 серпня), щоправда прямує він, судячи з розкладу, лише до Одеси. На сайті ПТЛ номер цього поїзда вказаний як 901.

Роботу поїзда можна порівняти з чартерними авіаперевезеннями: компанія викуповує всі місця у поїзді “Укрзалізниці” і виставляє на продаж для туристичних груп і приватних мандрівників через власний сайт.

ПТЛ створена її директором Олексієм Сьоміним та ізмаїльським меблярем В’ячеславом Жосаном. Сьомін раніше очолював департамент суднобудування київської фірми “Лігір-ІТБС” – великого будівельника автозаправок і нафтоналивних бункерувальників.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua
Опитування