У першому кварталі сума електронних платежів в Україні збільшилася на 18% до 3,2 трлн грн


У першому кварталі сума електронних платежів в Україні збільшилася на 18% до 3,2 трлн грн

У першому кварталі 2014 року сума електронних платежів в Україні збільшилася на 18% до 3,2 трлн грн. Про це повідомили в Національному банку України.

Зокрема, в першому кварталі учасники системи електронних платежів (СЕП) НБУ здійснили 79060 тис. початкових платежів та відправили електронних розрахункових повідомлень на суму 3218278 млн грн, що на 1% менше за кількістю і на 18% більше за сумою порівнянні з першим кварталом 2013 р.

Станом на 1 квітня учасниками СЕП були 416 установ, з них: 181 – банки України; 170 – філії банків України; 28 – органи Державної казначейської служби України; 37 – установи Національного банку України.

Переважна більшість початкових платежів та електронних розрахункових повідомлень була надіслана до СЕП банками та їх філіями – 74 671 тис. документів (94% від їх загальної кількості).

Учасники системи, враховуючи свої потреби, самостійно вирішують, працювати їм по окремих чи консолідованих кореспондентських рахунках.

Найбільшим попитом серед учасників СЕП користувалася третя модель обслуговування консолідованого кореспондентського рахунку, за якою юридична особа має консолідований кореспондентський рахунок і внутрішньобанківську межфіаліальную платіжну систему, яка забезпечує проведення переказу коштів між філіями банку та взаємодію з СЕП для здійснення міжбанківського переказу коштів філіями банку.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua